Bo życie ma wszystkie kolory tęczy :-)

„ Dopóki walczysz - Jesteś zwycięzcą.ˮ
Bo nie ważne czy wygraliśmy tą walkę, ważne, że się jej podjęliśmy! :)

UWAGA WAŻNA INFORMACJA!

UWAGA WAŻNA INFORMACJA!

Prawie wszystkie notki oraz niektóre zdjęcia zamieszczone na moim Blogu są mojego autorstwa (lub zostały umieszczone za zgodą innego autora.) Bardzo proszę o nie powielanie zamieszczonego tutaj materiału bez mojej zgody. Ponieważ jest to niezgodne z prawem!

Prawa autorskie zastrzeżone.
Ust. z dn. 4.02.1994r.
Dz. U. 1994, nr 24, poz.83
Sprostowanie: Dz. U. 1994, nr 43

DAJ MI ZNAK, ŻE ZE MNĄ JESTEŚ!

DAJ MI ZNAK, ŻE ZE MNĄ JESTEŚ!

Każdy Twój komentarz, stanowi dla mnie ogromne znaczenie i zachętę do dalszej działalności. Komentuj, dodawaj swoją osobę do rubryki są ze mną... i klikaj lubię to. W ten sposób pomożesz mi dotrzeć do większej liczby osób...

Bardzo serdecznie zapraszam i pozdrawiam!

Joanna Aleksandra Katarzyna Jarosz

niedziela, 30 kwietnia 2017

Koncert z okazji 20-lecia zespołu Ich Troje! Teatr Palladium w Warszawie!

Witajcie kochani!

Dziś przychodzę do Was z filmikiem, w którym wypowiedziałam się na temat mojego Sobotniego wyjazdu na ostatni już koncert z okazji 20-lecia zespołu Ich Troje, który odbył się 29.04.2017 roku w Teatrze Palladium w Warszawie!

Wróciliśmy z Teatru Palladium w Warszawie o godzinie 1: 30 w nocy.
Za opiekę z całego serca dziękuję Ania Mossakowska oraz Oliwia Chylińska, za transport oraz fantastyczną atmosferę pod czas jazdy i niezwykłą cierpliwość z całego serca dziękujemy Panu Jarosław Pogorzelski, za organizację transportu z całego serca dziękuję Robert Łukasiewicz!
Bo bez Was kochani moi ten wspaniały wieczór w ogóle nie doszedłby do skutku! <3

Tak, wiem zazwyczaj moje wpisy z koncertów wyglądają troszeczkę inaczej, lecz w tym przypadku jeszcze targają mną emocję, a po drodze jeszcze gdzieś tam system w kompie mi padł, dlatego właśnie zdecydowałam się na formę mówioną.

Tak, więc z wielką przyjemnością zapraszam wszystkich Państwa do wysłuchania moich wrażeń z koncertu z okazji 20-lecia zespołu Ich Troje! Teatr Palladium w Warszawie! :)


I to by było wszystko, co przygotowałam dla Was na dziś - Trzymajcie się cieplutko i do następnego wpisu kochani!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz